Latviešu
Makšķeres un to inventārs / Makšķeres

Makšķeres

Pirmā diena +1 diena

Spinings - GREEN DIAMOND

Vidējas cietības spininga kāts, kas spēj apmierināt paša prasīgākā makšķernieka vēlmes. Viegli iemest vizuli, piemīt ārkārtīgi augsts jūtīgums, makšķerējot ar džiga galvu ar mānekli un vidēja izmēra vizuli. Spinings palīdz tikt galā ar jebkuru lomu. Drošs posmu savienojums, ērts korķa rokturis ar "silto" TWIST LOCK spoles turētāju, kas ne tikai nepievils makšķerējot, bet arī kalpos kā garantija labam lomam. Spinings aprīkots ar SUPREME 7 + 1 RD spoli. 7 augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda lodīšu gultņi un 1 Japānā izgatavots adatveida gultnis un 6 disku bremzēšanas mehānisms. Komplektā: aukla, vizulis.

3 Ls 2 Ls

Gruntene - CONCORD 60

Jaudīgs stiklšķiedras spinings, kas paredzēts makšķerēšanai ar lieliem vizuļiem. Ar labiem panākumiem var izmantot velcēšanai un kā grunsmakšķeri, kurai var pievienot smagu barotavu ar svaru. Aprīkots ar keramikas gredzeniem, kam ir pastiprinošs ietvars ar divām stiprinājuma kājām. Ērts neoprēna rokturis. Gruntene aprīkota ar DIAMOND CBS FD spoli. Bezinerces spole ar 7 augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda lodīšu gultņiem un 1 Japānā izgatavota adatveida gultni. Pārnesums ar vienmērīgu gaitu pieļauj ievērojamas slodzes zivs nokausēšanas laikā. Komplektā: aukla, zvaniņš, svins, karabīne, āķi.

3 Ls 2 Ls

Concord - TELOROD SET

4 m garš teleskopisks stiklšķiedras kāts ar spoli un auklu. Komplektā: aukla, pludiņš, āķi, makšķeres soma.

2 Ls 1 Ls

Makšķerkāts - CONCORD POLE SET

Teleskopisks, viegls un izturīgs stiklšķiedras makšķerkāts. Ideāli salāgotās savienojuma vietas pilnībā izslēdz posmu ieķīlēšanos salikšanas un izjaukšanas laikā. Ieteicams bērniem un iesācējiem. Pieejami 3m, 4m un 5 m gari makšķerkāti. Komplektā: aukla, pludiņš, āķi.

1 Ls 0.5 Ls

Makšķernieku kaste

Kaste ar vienu plauktu un speciālu palīgierīci, kas atvieglo auklas uztīšanu uz kasetes. Plauktu nodalījumiem iespējams mainīt izmēru. Makšķernieku kastei ir moderns dizains, kura ir izgatavota no izturīgas plastmasas.

0.5 Ls 0.5 Ls

Saliekams uztveramais tīkliņš

Zivju uztveršanai

0.5 Ls 0.5 Ls

Metāla uzglabājamais tīkliņš

Zivju uzglabāšanai

0.5 Ls 0.5 Ls